Služby

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Tapetovanie sprostredkujeme len zákazníkom, ktorí zakúpili tovar v našej predajni. V opačnom prípade neručíme za kvalitu tapiet a týmto aj kvalitu prevedených prác.

Tapetovanie

Využite našich vyškolených odborníkov na tapetovanie. Zaručujeme kvalitu ich odvedenej práce! Ponúkame kompletné tapetárske služby ako napríklad odstránenie starých tapiet a úpravu povrchu, aplikáciu všetkých druhov tapiet vrátane obrazových a umývateľných tapiet a aplikáciu ozdobných bordúr. Tapety si znova nachádzajú miesto v  povedomí zákazníkov pre svoje vysoko kvalitné prevedenie a široké spektrum farieb a vzorov.

Ponúkame taktiež výrobu a montáž nábytku na mieru podľa požiadaviek zákazníka. V našom  sortimente nájdete vstavané skrine, kuchynské linky, komody, kúpeľňový nábytok, šatníky, obývačkové zostavy a umožníme Vám aj renováciu interiérových dverí.

    

 

 

 

 

Kontakt

Tapet Studio Škultétyho 3
Prešov
080 01
0911152099
0948021664
tapetstudio@tapetstudio.sk